„Al Mare” – tu zjesz dobrze w Sarbinowie

Miejsce chętnie wybierane przez turystów

Smutna prawda jest tak, że poza sezonem Sarbinowo przypomina smutną wieś-widmo, gdzie jest szaro, ponuro i śnieży – niedokładnie parafrazując utwór Grzegorza Turnaua. Jednakże w sezonie to już co innego. Sarbinowo tętni wręcz życiem, jest tutaj pełno od turystów, a na ich twarzach najczęściej gości uśmiech. A uśmiech, jak wiadomo na twarzy bierze się z pełnego brzucha. Gdzie zatem zjeść w Sarbinowie? Polecamy knajpę „Al Mare”.

Menu „Al Mare”

Jakie dania znajdziemy w menu tejże restauracji? Na początek w menu „Al Mare” znajdziemy wybór, który zadowoli zarówno tradycjonalistów jak i miłośników nowoczesnej kuchni regionalnej. Mowa tutaj o klasycznym rosole, bądź – co także dostępne – zupie rybnej. Dalej mamy morszczuka i halibuta, ale nie zabrakło także potraw dla mięsożerców. W „Al Mare” zjemy także domowy makaron. Nie brakuje tutaj także dań dla dzieci.

Jeśli jesteś potencjalnym turystą, który niedługo planuje odwiedzić województwo zachodniopomorskie, to koniecznie sprawdź dostępne atrakcje na stronie Szczecin Info.