Czy warto kupić dom w Sarbinowie?

Wiele osób ceni sobie mieszkanie w Sarbinowie

Sarbinowo jest miejscowością, która nie bez przyczyny kojarzy się wielu ludziom z letnim urlopem. Mieszkańcy Sarbinowa w dużej części żyją z turystyki. To powoduje, że zarabiają właściwie tylko sezonowo, aczkolwiek cenią sobie mieszkanie tutaj. Latem jest bardzo przyjemnie, a jeśli ktoś lubi towarzystwo innych ludzi i zawieranie nowych znajomości, to w Sarbinowie będzie się czuł jak ryba w wodzie. Z kolei zimą jest tutaj bardzo spokojnie i można odpocząć od zawrotnego tempa życia.

Ile kosztuje dom w Sarbinowie?

Ze względu na to, że jest to Sarbinowo ceny domów nie należą do najniższych. Aczkolwiek spotkać się możemy z bardzo dużą rozpiętością. Są to widełki od 7000 zł do nawet 19 000 zł za 1 m2. Oznacza to, że w praktyce za dom trzeba zapłacić od 2,5 do 3,4 mln złotych – w zależności od metrażu.

Czy ta inwestycja jest opłacalna?

Kupno domu w Sarbinowie będzie opłacalne, jeśli ktoś planuje prowadzenie działalności turystycznej w naszej miejscowości. Jeśli natomiast ktoś nie chce takiej działalności prowadzić, ale posiada środki by dokonać zakupu, a następnie nieruchomość utrzymywać, to może jak najbardziej to uczynić.