Gwardia Koszalin rzutem na taśmę pokonuje Iskierkę Szczecin

Zwycięstwo różnicą jednego gola

To był naprawdę bardzo zacięty mecz, w którym nie brakowało goli. Zarówno drużyna gospodarzy jak i gości pokazała pazur, dzięki czemu byliśmy świadkami niesamowitego widowiska. Cieszyć może nas to, że w końcowym rezultacie Gwardia Koszalin pokonała Iskierkę Szczecin 3:2. Trzeba jednak wspomnieć, że poprzez swoją postawę goście omal nie doprowadzili do remisu.

Przebieg meczu

Z pozoru wydawało się, że Gwardia będzie zdecydowanym faworytem. I rzeczywiście już od pierwszych minut przeprowadzaliśmy akcje na tyle udane, że przeciwnik nie miał zbyt wielu argumentów w zanadrzu. Najpierw w 13 minucie padł gol, którego autorem był Sebastian Milanowski. W doliczonym do pierwszej połowy gry ten sam piłkarz strzelił swojego drugiego gola. W drugiej połowie Iskierka nieco się obudziła. W 66 minucie bramkę na 2:1 zdobył Miłosz Kraśniewicz. Jednakże w 82 minucie Dominik Chomiński podwyższył prowadzenie Gwardii na 3:1. Gola na 3:2 strzelił w 84 minucie Dominik Grochowski.