Udogodnienia dla kierowców: Nowa obwodnica Koszalina

Zdobyliśmy informacje, które na pewno ucieszą podróżujących samochodem z Kołobrzegu do Trójmiasta. Wkrótce nie będzie już konieczności przejeżdżania przez Koszalin dzięki nowo budowanej obwodnicy w ciągu drogi ekspresowej S6. Z naszych źródeł wynika, że ostatnie prace związane z otwarciem obwodnicy są już na ukończeniu i w ciągu najbliższych dni jedna jezdnia zostanie udostępniona dla ruchu w obu kierunkach. W ten sposób podróżni będą mogli szybciej dotrzeć do celu, omijając miasto.

Jednak to nie koniec dobrych wieści dla kierowców. Okazuje się, że pełne udogodnienia czekają na nich w lipcu, kiedy to dwa pasy ruchu mają stać się dostępne do jazdy. To właśnie wtedy podróżujący samochodem będą mogli w pełni doświadczyć nowego udogodnienia i zaoszczędzić jeszcze więcej czasu podczas podróży do Trójmiasta.

Informacje, które otrzymaliśmy, dotyczą także prac prowadzonych na drodze ekspresowej S6 w regionie Pomorza. Szczególnie istotny jest postęp prac na odcinku od Leśnicy do Bożepola Wielkiego, gdzie wykonanie planowanych zadań przekroczyło już połowę. To oznacza, że szybko możemy spodziewać się kolejnych udogodnień dla podróżujących tym szlakiem.