Rozrywka i aktywny wypoczynek w Sarbinowie

Sarbinowo to typowa miejscowość turystyczna, która pomimo swoich niewielkich rozmiarów, ma w sobie moc przyciągania turystów.

Głównie tych, którzy marzą o całodziennym wylegiwaniu się na plaży. Warto poznać parki rozrywki, jakie znajdują się w samym Sarbinowie lub w bliższej/dalszej okolicy. Tak na wypadek, gdyby ktoś szukał pomysłu na spędzenie dnia.

Wesoła zabawa dla każdego w Sarbinowie

Takich pozycji nie jest dużo, więc tym bardziej warto zaplanować poznanie każdego. Otóż, na liście koniecznego must see, znaleźć można:

  • największy w Polsce dmuchany park rozrywki w Sarbinowie – znajdujący się przy ul. Południowej. Stwierdzenie, że jest to największy, na pewno nie jest sporo przesadzone. Mnoga ilość dmuchańców, które dedykowane są od lat trzech do nawet 102. Gigantyczne zjeżdżalnie, skocznie, suche baseny z kulkami, trampoliny, tematyczne atrakcje i wiele innych – dzieciaki będą miały co robić.
  • Pomerania Fun Park – znajdujące się w Dygowie miejsce, gdzie znaleźć można atrakcje sezonowe na świeżym powietrzu, jak również te pod dachem, jakie dostępne są przez cały rok. Park rozrywki z najróżniejszymi atrakcjami, w tym chociażby: wioskę wikingów Trollborg, czy też dmuchany plac zabaw.
  • Park Miniatur i Kolejek w Dziwnowie – to właśnie tu można podziwiać miniatury latarni morskich, jakie rozmieszczone są w Polsce. Wśród nich znaleźć można miniaturowe repliki lokomotyw, wagonów i parowozów z taborami, wiernie odtworzone. Park przyciąga nie tylko miłośników taboru kolejowego, ale również wiele innych osób. Znajduje się tu kolejka, którą można się nawet przejechać – nawet, jeżeli chodzi o osoby dorosłe.