Sarbinowo – czy warto przyjechać tu na urlop?

Mała nadmorska wioska, która posiada niezwykle dobrze rozwiniętą bazę turystyczną jest odwiedzana przez turystów z całej Polski. Każdy kto był tu choć raz ma ochotę wrócić.

Dlaczego warto odwiedzić Sarbinowo?

Drobne atrakcje dla dzieci i czyste plaże sprawiają, że jest to bardzo rodzinny kurort. Miasteczko żyje głównie z letniej turystyki, dlatego każdy mieszkaniec dba o turystów. Panuje tu typowo nadmorska, sielankowa atmosfera pełna pozytywnej i wakacyjnej energii.

Co wyróżnia Sarbinowo?

Ta miejscowość posiada wspaniałą, nowoczesną i niezwykle zadbaną promenadę, która zachęca do długich spacerów nie tylko wieczorami. Promenada dostarcza pięknych panoramicznych widoków i jest także miejscem, gdzie każdy znajdzie dla siebie coś pysznego do jedzenia. Promenada powstała z myślą o ochronie linii brzegowej Sarbinowa, jednak została zmyślnie zaprojektowana i tworzy miejsce do doskonałego wypoczynku. Jest to miejsce, które tętni życiem, a w dodatku jest łatwo dostępne z powodu swej lokalizacji.

Zwiedzanie Sarbinowa rowerem

Oprócz poprawienia kondycji, o którą trudno podczas wakacyjnych wypadów, w Sarbinowie można zobaczyć ciekawe perełki architektoniczne. Podczas rowerowej wycieczki można dojechać do zabytkowego neogotyckiego kościoła oraz drewnianej chaty rybackiej zbudowanej na początku XIX wieku.

W pobliżu Sarbinowa jest wiele ciekawych miejscowości, które także warto zwiedzić, szczególnie gdy pogoda nie pozwoli relaksować się na plaży. Warto odwiedzić Gąski, Chłopy oraz Dobrzycę. Sarbinowo to świetny wybór na wakacyjny wypoczynek z rodziną lub przyjaciółmi, pyszne jedzenie oraz czyste plaże zapewnią relaks.