Tragiczne zdarzenie na drodze w Koszalinie – apel o świadków

Do straszliwej tragedii doszło 11 sierpnia 2023 roku na ulicy Mazowieckiego w Koszalinie. Samochód i motocykl zderzyły się, a skutki tego zdarzenia były tragiczne – kierowca motocykla stracił życie na miejscu. Właśnie teraz poszukiwane są osoby, które mogłyby zeznawać jako świadkowie tego tragicznego wypadku.

Sprawą zajmuje się Komenda Miejska Policji w Koszalinie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Koszalinie. Nadkomisarz Monika Kosiec, pełniąca rolę oficera prasowego koszalińskiej komendy, przekazała informacje o wszczętym postępowaniu w tej sprawie.

Poszukiwane są konkretnie osoby, które miały bezpośredni kontakt z drogą w momencie wypadku. W szczególności chodzi o te, które jechały tuż za motocyklem marki Kawasaki Classic. Policja jest również zainteresowana osobami, które mogły być wyprzedzane przez ten sam pojazd. Rzeczniczka dodaje także, że poszukiwana jest kobieta, która twierdziła, że jest medykiem lub lekarzem.

Zderzenie dotyczyło kierowców dwóch pojazdów – samochodu marki Toyota Corolla Verso oraz wcześniej wspomnianego motocykla Kawasaki Classic.