Nadmorskie atrakcje w Sarbinowie – co warto zobaczyć?

Ta niewielka miejscowość wyróżnia się przepięknym wyglądem plaży. Miejsce to jest niezwykle cenione przez turystów głównie z uwagi na bliskość morza od samego centrum wsi. Miejsce to wyróżnia się przepięknym wyglądem. Odwiedzający to miejsce mogą napotkać wydmy, skarpy.

Plaża w Sarbinowie

Warto również zwrócić uwagę na czystość piasku, co dodatkowo dodaje walorów estetycznych temu miejscu. Miejsce to nie jest tak popularne, jak topowe plaże w Polsce, przez co jest to idealny wybór dla osób, które cenią nieco więcej prywatności oraz kameralną atmosferę.

Latarnia Morska

Jest to co prawda latarnia w pobliskiej miejscowości, jaką są Gąski, jednak można się do niej bez problemu dostać, wybierając się na dłuższy spacer po plaży. Latarnia ta ma wysokość, aż 50,2 metrów, a na jej szczyt zwiedzający wchodzą po 190 schodach.

Korzyścią z odwiedzenia tego obiektu są oczywiście doznania estetyczne związane z niesamowitymi widokami. Dodatkowo w pobliżu znajduje się Dom Latarnika, który również należy do ciekawych atrakcji.

Promenada nadmorska

Miejsce to jest idealne do dłuższych przechadzek. Otacza ją wiele turystycznych obiektów, takich jak restauracje, czy hotele. Obiekt ten pozwala również podziwiać cała plaże znajdującą się na terenie Sabrinowa. Dzięki licznym zejściom spacerowicze mogą z łatwością się na nią przedostać. Promenada jest idealnym miejscem do odwiedzenia o poranku lub pod wieczór, ponieważ z tego miejsca można być świadkiem przepięknych nadmorskich wschodów i zachodów słońca.

Dzięki odpowiedniemu oświetleniu odwiedzający mogą wybrać się również na romantyczny spacer w blasku gwiazd.